SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 273 297 €
(10 352 € / m²)
Verkoop
6+
2+
123 m²
Broadway

slaapkamer6+
vlak123 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience elevated living at The Destination, Astoria's boutique collection of modern condominiums where refined design meets comfort and light.This ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveHouten vloerOpen leefruimteKeukenapparatuurBadDouchecabineWasmachineSlimme apparatenHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Broadway
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group