SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
827 697 €
(10 477 € / m²)
Verkoop
3
1
79 m²
Riverside Boulevard

slaapkamer3
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

100 Riverside Boulevard, Unit 7U nestled in the vibrant Upper West Side is a delightful one-bedroom, one-bathroom condo that offers the perfect blend ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtHouten vloerGeschikt voor huisdierenWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 159dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Riverside Boulevard
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group