SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 137 944 €
(5 103 € / m²)
Verkoop
1
2+
223 m²
1 Grand Cypress Boulevard

slaapkamer1
vlak223 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Under Construction. Under Construction. Welcome to Cypress Sound – a privately gated enclave of five-story luxury condominiums offering contemporary i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 100dagen

Plaatsen

1 Grand Cypress Boulevard
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Corcoran Premier Realty