SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 257 483 €
(19 461 € / m²)
Verkoop
5
2+
116 m²
East 78th Street

slaapkamer5
vlak116 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Location Location Location! Sun-flooded 2-bedroom, 2-bathroom at The Charles House, a highly sought-after condominium on the corner of 78th Street and...

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtAparte keukenDouchecabineWasmachineGeschikt voor huisdierenWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 164dagen
Bijgewerkt: 66dagen

Plaatsen

East 78th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group