SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 879 957 €
(16 271 € / m²)
Verkoop
6+
2+
177 m²
Central Park West

slaapkamer6+
vlak177 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

10 West 66 Street, Apartment 27F - a rare and elegant three-bedroom, three-bathroom home perched high above the city, offering dramatic skyline and Ce...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 158dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Central Park West
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group