Lijst met aanbiedingen
31
31
31
5 035 538 €
(22 281 € / m²)
Verkoop
6+
2+
226 m²
South 4th Street
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
6+
vlak
226 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Immediate Occupancy.One Domino Square, Brooklyn Refined.This sprawling 2,443-square-foot, three-bedroom, three-and-a-half-bathroom penthouse duplex re...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
163dagen
Bijgewerkt:
109dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
South 4th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.