SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
34 084 €
(216 € / m²)
Verkoop
3
2+
158 m²
Beaver Creek Plaza

slaapkamer3
vlak158 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Rare opportunity to own a 3 bedroom condominium overlooking Beaver Creek. Winter fixed calendar weeks 47&48 11/22/25 to 12/6/25, plus 3 summer float...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 217dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Beaver Creek Plaza
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Vail Beaver Creek