SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
4 907 745 €
(21 246 € / m²)
Verkoop
1
2+
231 m²
Leonard Street

slaapkamer1
vlak231 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Gracious, Grand, and Unmistakably Iconic108 Leonard Street, Residence 4N 4 Beds 4 Baths 2,487 SFLocated in one of Tribeca's most celebrated architectu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 222dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Leonard Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group