SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 798 650 €
(24 667 € / m²)
Verkoop
5
2+
154 m²
East 58th Street

slaapkamer5
vlak154 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Available for immediate occupancy, Residence 38C at Sutton Tower is a stunning home that offers expansive living accented by southwestern exposure and...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 222dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

East 58th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group