SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 519 460 €
(4 719 € / m²)
Verkoop
6+
2+
322 m²
Adelphi Street

slaapkamer6+
vlak322 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Wexler Healthcare & Commercial Properties is pleased to present a rare opportunity to purchase a combined medical office condominium in the heart of F...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 229dagen
Bijgewerkt: 60dagen

Plaatsen

Adelphi Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group