SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
233 573 €
(1 946 € / m²)
Verkoop
3
2+
120 m²
Magnolia Drive S

slaapkamer3
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beautiful corner condominium with serene pond views located in the highly desirable community of Plantation Bay. This residence offers a private entra...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 230dagen
Bijgewerkt: 82dagen

Plaatsen

Magnolia Drive S
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Orlando