Lijst met aanbiedingen
10
10
10
313 168 €
(4 971 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
63 m²
Liliuokalani Avenue
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
63 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Seller offering $10,000 credit toward buyer's closing costs or interest rate buy-down! Step inside this beautifully remodeled 2-bedroom, 1-bath condo ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Open leefruimte
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
246dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Liliuokalani Avenue
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.