SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 325 068 €
(17 781 € / m²)
Verkoop
6+
2+
187 m²
Lafayette Street

slaapkamer6+
vlak187 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Residence 8C at 129 Lafayette Street is a luminous, corner three-bedroom, two-bathroom condominium distinguished by its southern exposure, exceptional...

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtHoge plafondsHouten balkenBadDouchecabineApart toiletWasmachineOpen leefruimte

Ander
Leeftijd van het aanbod: 250dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Lafayette Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group