SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
376 832 €
(3 623 € / m²)
Verkoop
3
2+
104 m²
Dean Martin Drive

slaapkamer3
vlak104 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience high-rise living at its finest with dazzling views of the Las Vegas Strip. This highly desirable two-bedroom, two-bathroom floor plan has i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 254dagen
Bijgewerkt: 81dagen

Plaatsen

Dean Martin Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Las Vegas