SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
8 102 795 €
(22 761 € / m²)
Verkoop
4
2+
356 m²
West 28 Street

slaapkamer4
vlak356 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Masterful Zaha Hadid Condo w/Balcony, Storage, and Parking Designer finishes and modern elegance abound in this stunning 4-bedroom, 4.5-bathroom cond...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteBadDouchecabineApart toiletHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 260dagen
Bijgewerkt: 259dagen

Plaatsen

West 28 Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.