SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 559 271 €
(18 023 € / m²)
Verkoop
2
2+
142 m²
Chambers Street

slaapkamer2
vlak142 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SWEEPING HUDSON RIVER VIEWS IN LUXURY TRIBECA CONDO Welcome to 12C at 200 Chambers Street, a stunning corner two-bedroom two-bathroom home with Nort...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveHouten vloerOpen leefruimteBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurWasmachineHoge plafondsNatuurlijk lichtTerras

Ander
Leeftijd van het aanbod: 255dagen
Bijgewerkt: 255dagen

Plaatsen

Chambers Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.