SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 538 790 €
(18 946 € / m²)
Verkoop
2
2+
134 m²
West 91st Street

slaapkamer2
vlak134 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

MODEL RESIDENCES OPEN BY APPOINTMENT. The Westly. Art Deco Elegance Meets Modern Sophistication. Welcome to this exquisite 2-bedroom, 2.5-bathroom ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerWeergaveOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurWasmachineGeschikt voor huisdierenModerne stijlNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 256dagen
Bijgewerkt: 256dagen

Plaatsen

West 91st Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.