SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
76 028 €
(628 € / m²)
Verkoop
2
2+
121 m²
Beaver Creek Plaza

slaapkamer2
vlak121 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Rare opportunity to own a condominium in the heart of Beaver Creek Village. Winter fixed calendar weeks 3&4 plus 3 summer float weeks. This 2 bedroo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 262dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Beaver Creek Plaza
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Vail Beaver Creek