SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
614 947 €
(8 541 € / m²)
Verkoop
1
1
72 m²
W Canyons Resort Drive

slaapkamer1
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Recently refreshed in Westgate with a highly sought after designated parking spot, this one-bedroom condo is perfectly located in the heart of Park Ci...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 265dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

W Canyons Resort Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Park City