SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
719 278 €
(4 281 € / m²)
Verkoop
6+
2+
168 m²
Meredith Dr -unit 7

slaapkamer6+
vlak168 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SPECIAL OFFER***SELLER WILL PAY 1 YEAR OF CONDO DUES FOR BUYER****Elite Gulf-Front Luxury at The Palms on Manasota Key-Experience the pinnacle of coas...

Parameters

Gegenereerd door AI

GemeubileerdStoepOpen leefruimteBadDouchecabineApart toiletVloerKeukenapparatuurWeergaveNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 273dagen
Bijgewerkt: 100dagen

Plaatsen

Meredith Dr -unit 7
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE