SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
743 188 €
(9 909 € / m²)
Verkoop
2
1
75 m²
Main Street

slaapkamer2
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

If you're looking for a modern and luxurious condo in the heart of the city's tech AI hub, look no further than this exquisite property that has been ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerNatuurlijk lichtWeergaveNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 280dagen
Bijgewerkt: 81dagen

Plaatsen

Main Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Los Altos