SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
199 779 €
(1 816 € / m²)
Verkoop
4
2+
110 m²
Northeast 3rd Court

slaapkamer4
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Move-in ready, beautifully updated 3-bedroom, 2-bath condo in the desirable Quatraine community! This bright and spacious home features tile flooring ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 291dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Northeast 3rd Court
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Fort Lauderdale