SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
253 958 €
(3 097 € / m²)
Verkoop
3
1
82 m²
South Tamarac Drive

slaapkamer3
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Seller will consider a rent to own option. This stunning top floor, corner condo in Shadow Wood offers the perfect blend of luxury, convenience, and v...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 302dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

South Tamarac Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Denver