SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
810 026 €
(9 759 € / m²)
Verkoop
1
2+
83 m²
East 9th Street

slaapkamer1
vlak83 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

INCENTIVE: At the current price, the sponsor is offering a one-year credit for common charges and real estate taxes, along with a two-year rate buydow...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 389dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

East 9th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group