SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
724 639 €
(8 946 € / m²)
Verkoop
5
2+
81 m²
Ocean Avenue

slaapkamer5
vlak81 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

608 Ocean Avenue - Boutique Condo Living by Prospect ParkThis building is approved for a first-time homebuyers program. Eligible buyers may qualify fo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 411dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Ocean Avenue
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group