SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
467 428 €
(6 774 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
دبي

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

 Trustway Properties is delighted to present Sea Cliff by Imtiaz an unrivalled island residential sanctuary redefining luxury coastal living on Dubai ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 79dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

دبي
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TrustWay Properties