SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 590 112 €
(6 475 € / m²)
Verkoop
4
2+
400 m²
10c شارع

slaapkamer4
vlak400 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق أنيقة مع مسابح خاصة في مشروع داماك الصفا وان في دبي
يقع مشروع داماك الصفا وان في منطقة حديقة الصفا التي تشهد نمواً سريعاً. يتميز المشروع بإطلالات ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurHaardWaterverwarmerWasmachineSlimme apparatenBeveiligingHouten vloerStoepHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructieReconstructie noodzakelijkNatuurlijk lichtDonker interieurPlantenModerne stijlRustieke stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerdCommercieel

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

10c شارع
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate