SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
165 237 €
(4 131 € / m²)
Verkoop
1
1
40 m²
Cycle Path

slaapkamer1
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Divine Al Barari — Residences with Private Pools in Majan by Takmeel DevelopmentsDivine Al Barari is a residential development by Takmeel Developments...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 44dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Cycle Path
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DDA Real Estate LLC