SUPA24
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl, tegelvloer
Woonkamer; moderne stijl, natuurlijk licht
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
316 606 €
(357 € / m²)
Verkoop
1
2+
888 m²

slaapkamer1
vlak888 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

La Capitale presents this stunning 1-bedroom apartment nestled in the vibrant community of Madinat Badr, Al Muhaisnah. This contemporary living space ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 111dagen
Bijgewerkt: 76dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Umar Shahid