SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, gerenoveerd
430 000 €
(4 433 € / m²)
Verkoop
2
2+
97 m²

slaapkamer2
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Apartments with Installments Until Delivery in Jumeirah Village Circle, Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is a vibrant and family-friendly re...

vloer:
8. vloer van 21
Leeftijd van het aanbod: 142dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE