SUPA24
Overig
Overig
Overig
319 000 €
(8 622 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
37 m²

slaapkameratypical
vlak37 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Waterfront Investment Homes in Dubai Maritime City with 35% Post-Handover and 1% Monthly Payments
Located in the prestigious waterfront district of Du...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveHoge plafondsNatuurlijk lichtVloerOpen leefruimteKeukenapparatuurBeveiligingHouten vloerStoepHoge plafondsModerne stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerdCommercieel

vloer:
4. vloer van 60
Leeftijd van het aanbod: 165dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE