SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
219 231 €
(6 448 € / m²)
Verkoop
1
1
34 m²
شارع البدع

slaapkamer1
vlak34 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The Elysian Residence is an elegant apartment in Al Satwa, with designer facades and premium finishes.The Elysian Residence by New MFOUR is a stylish ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 239dagen
Bijgewerkt: 148dagen

Plaatsen

شارع البدع
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DDA Realty