SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 040 000 €
(7 273 € / m²)
Verkoop
2
2+
143 m²

slaapkamer2
vlak143 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sea View Apartments in Dubai Maritime City with Post-Delivery Installments
The apartments are located in Maritime City Dubai, a high-rise project offe...

vloer:
5. vloer van 35
Leeftijd van het aanbod: 240dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE