SUPA24
Overig
Overig
Overig
452 000 €
(5 947 € / m²)
Verkoop
1
2+
76 m²

slaapkamer1
vlak76 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fully Furnished Apartments with Private Pools in Jumeirah Lake Towers
Jumeirah Lake Towers (JLT) is a vibrant and sought-after community in Dubai, kno...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

GemeubileerdWeergaveOpen leefruimteKeukenapparatuurHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

vloer:
15. vloer van 60
Leeftijd van het aanbod: 240dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE