SUPA24
Overig
Overig
Overig
414 000 €
(5 595 € / m²)
Verkoop
1
2+
74 m²

slaapkamer1
vlak74 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern Residences with Post-Handover Payment Plan in Jumeirah Village Circle, Dubai
Jumeirah Village Circle is one of the fastest-growing residential ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtGeschikt voor huisdierenSlimme apparatenKeukenapparatuurBeveiliging

vloer:
6. vloer van 28
Leeftijd van het aanbod: 245dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE