SUPA24
Overig
Overig
Overig
204 000 €
(7 034 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
29 m²

slaapkameratypical
vlak29 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beachfront Apartments with Post-Handover Payment Plan for 5 Years on Al Marjan Island
Nestled on the pristine shores of Al Marjan Island, Ras Al Khaim...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 240dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE