SUPA24
Overig
Overig
Overig
988 000 €
(602 € / m²)
Verkoop
3
1
1.640 m²
شارع المركز المالي

slaapkamer3
vlak152 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A DIALOGUE OF RHYTHM AND FORM A curated architectural statement nestled within the storied beauty of Jumeirah Islands. Known for its tranquil waterway...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 326dagen
Bijgewerkt: 235dagen

Plaatsen

شارع المركز المالي
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C