Lijst met aanbiedingen
12
12
12
1 949 460 €
(21 904 € / m²)
Verkoop
3
2+
89 m²
Parkgate Road
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
89 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Ransome’s Wharf – Contemporary Riverside Living
Ransome’s Wharf is a landmark riverside residential development offering a refined collection of 1,...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Eigen parkeergelegenheid
internet
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Open leefruimte
Terras
Hoge plafonds
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
112dagen
Bijgewerkt:
50dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Parkgate Road
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
Polarius International Real Estate Limited
Lee Michael HORAN
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
Polarius International Real Estate Limited
Lee Michael HORAN
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper