SUPA24
Overig
Overig
Overig
189 000 €
(1 588 € / m²)
Verkoop
2
2+
119 m²
Yeni Mahallesi

slaapkamer2
vlak119 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sea View Apartments in Mudanya, Bursa, in a Complex with a Parking Lot
The apartments in the Güzelyalı Yeni Mahalle area of Mudanya offer a peaceful l...

vloer:
1. vloer van 6
Leeftijd van het aanbod: 240dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Yeni Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE