SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
272 886 €
(5 458 € / m²)
Verkoop
1
1
50 m²
Libadiye Caddesi, Ünalan Mahallesi

slaapkamer1
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This amazing Luxury Emaar Brand Project is located in Asian side of IstanbulThis project has also exist in DubaiFurnished Flat Shopping Mall under the...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 123dagen
Bijgewerkt: 41dagen

Plaatsen

Libadiye Caddesi, Ünalan Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tep Investment