SUPA24
Overig
Overig
Overig
117 500 €
(1 808 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
Tosmur Mahallesi

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Tosmur, a district of the city of Alanya, directly at the beautiful coastline. Long beaches and wonderful mountai...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 247dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Tosmur Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri