SUPA24
Overig
Overig
Overig
87 000 €
(1 582 € / m²)
Verkoop
1
1
55 m²
Teomanpaşa Mahallesi

slaapkamer1
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Flats with a Pool and Open Parking in Antalya Kepez Çankaya
The flats are located in the Çankaya neighborhood of Kepez district, Antalya. This area is...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 167dagen
Bijgewerkt: 90dagen

Plaatsen

Teomanpaşa Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE