SUPA24
Overig
Overig
Overig
113 000 €
(1 738 € / m²)
Verkoop
1
1
65 m²
Selçuk Mahallesi

slaapkamer1
vlak65 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartments in Antalya within Walking Distance of the Sea
The Bahçelievler neighborhood is located in the Muratpaşa district of Antalya. It stands out ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 45dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Selçuk Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE