SUPA24
Overig
Overig
Overig
944 112 €
(5 245 € / m²)
Verkoop
4
2+
180 m²
Selçuk Mahallesi

slaapkamer4
vlak180 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in the heart of Antalya. Antalya gives name to the city and the province of Antalya! It has also become an internati...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 244dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Selçuk Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti