SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
424 000 €
(3 855 € / m²)
Verkoop
3
2+
110 m²
Tevfikiye Caddesi, Şekerhane Mahallesi

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

عقارات جاهزة للسكن في وسط مدينة ألانيا
تقع ألانيا في شرق أنطاليا، وهي مدينة تجذب ليس فقط المصطافين ولكن أيضًا المستثمرين العقاريين بأجوائها المفعمة با...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 151dagen

Plaatsen

Tevfikiye Caddesi, Şekerhane Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate