SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
255 000 €
(1 635 € / m²)
Verkoop
5
2+
156 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

slaapkamer5
vlak156 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

الشقة للبيع يقع العقار في اوبا ، بالقرب من وسط مدينة الانيا. الانيا تنتمي إلى مقاطعة انطاليا. يستغرق الذهاب بالسيارة من مدينه انطاليا إلى الانيا حوالي...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 486dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi