SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
136 000 €
(1 133 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
120 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

slaapkameratypical
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to your future dream home—a sanctuary of elegance and comfort, designed to meet your every need. Nestled in a prime location with convenient a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Basic Apartment