SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
90 000 €
(1 286 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern apartments with city views just 700 meters from the sea For sale 1+1 apartment of 70 m² in Mahmutlar on the 3rd floor. The apartment is fully f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Basic Apartment