SUPA24
Overig
Overig
Overig
335 000 €
(3 454 € / m²)
Verkoop
3
1
97 m²
Oba Mahallesi

slaapkamer3
vlak97 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

DouchecabineOpen leefruimteKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 251dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak