SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 000 €
(1 185 € / m²)
Verkoop
4
2+
135 m²
Alanya Doğu Çevreyolu, Oba Mahallesi

slaapkamer4
vlak135 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 299dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Alanya Doğu Çevreyolu, Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti